Clean Planet OÜ

Clean Planet OÜ on erakapitalil põhinev ettevõte, mis loodi 2003. aasta sügisel.

Meie pealmisteks tegevusteks on koristus- ja puhastusteenused, mida osutame Tartus, Rakveres, Tallinnas, Pärnus ja nende linnade lähiümbruses.

Meie eesmärgiks ei ole saada Eesti suurimaks heakorraettevõtteks, vaid olla parimad selles, mida me teeme. Et aga olla parimad, selleks me:

  • Valime enda meeskonda inimesi, kes on kohusetundlikud ja teevad oma tööd südamega.
  • Oma töös kasutame professionaalidele mõeldud puhastusaineid- ja vahendeid. Väga tähtis on meie jaoks ka puhastusainete keskkonnasõbralikkus.
  • Hoiame oma töötajaid kursis puhastusmaailmas toimuvate uuendustega.
  • Igale objektile määrame oma objektihalduri, kelle ülesandeks on teostada kontrolli tööde kvaliteedi üle ja suhelda kliendi esindajaga, likvideerimaks võimalikud esinevad probleemid.

Oleme rõõmsad iga uue kliendi üle ja loodame pakkuda parimaid koostöölahendusi ja professionaalseid, mõistliku hinnaga teenuseid.

Teie Clean Planet OÜ

16 Aug, 2018
Puhastusteenindaja saab töö Tallinnas. Töö kirjeldus Puhastusteenindaja tööülesandeks on puhastusteenuse osutamine, ning tagada ruumides puhas ja meeldiv töökeskkond. Nõudmised kandidaadile Puhastusteenindaja töö eeldab: - hoolikust ja täpsust; - ausust; - kohuse- ja vastutustunnet; - mustuse märkamist. Ettevõte pakub Puhastusteenindaja esmast väljaõpet ja juhendamist. Kaasaaegseid töövahendeid ja tingimusi. Täiskoormusega ja osakoormusega tööd, Tallinnas. Lisainfo telefonil: 55530044
Clean Planet OÜ Tallinna linn, Estland Muu lepinguline - Contractor