Natcos Nordic OÜ

Oleme puhaste, looduslike ja keskkonnasõbralike kaubamärkide maaletoojad ning pakume oma klientidele vaid kõrgekvaliteedilist looduskosmeetikat ning teisi ökoloogilisi tooteid.

Kõik meie valikus olevad tooted valmistatakse puhtast, looduslikust ja suures ulatuses ökoloogilistest toorainetest, mis ei vaja sünteetiliste koostisosadega ”täiustamist”. 

Rohkem lisainfot saab: www.natcosnordic.ee veebilehelt.

10 Aug, 2017
Kosmeetik saab töö! Looduskosmeetika ilusalong ootab oma kollektiivi sõbralikku, usaldusväärset ja oma tööd armastavat  KOSMEETIKUT Kui sa oled kogemustega kosmeetik ning sooviksid töötada arenevas ettevõttes ülimalt efektiivsete looduskosmeetika toodetega, mis ei kahjusta tervist ega ümbritsevat loodust, siis peaks see kuulutus sulle huvi pakkuma. Kandideerijalt ootame: - Kosmeetiku hariduse olemasolu - kohusetundlikku ja sõbralikku suhtumist  - head suhtlemisoskust, ausust ja armastust oma töö vastu - soovi õppida ja areneda Eelise annab: - eesti, vene ja soome keele oskus - eelnev töökogemus looduskosmeetikaga Mida meie ettevõte pakub: - mugavat töökohta heas asukohas - tööaega graafiku alusel - häid töötingimusi - sõbralikku kollektiivi - erialaseid koolitusi, kursuseid Mida veel head: - Võimalust tegeleda ka koolituste korraldamisega. Esindame Eestis maailmas ainulaadset probiootilist nahahooldusbrändi Esse.  - Parkimine tasuta Tööle asumine niipea kui võimalik. Pakume eelnevalt ka koolitusi Esse, Madara ja muude brändidega töötamiseks.  +372 5884 8470 reelika@natcosnordic.com Facebook. Ettevõtte veebileht: www.natcosnordic.ee    
Natcos Nordic OÜ Tallinn Muu lepinguline - Contractor