13 May, 2019

Õõnespaneelide valmistaja (Soome)

  • Laliya OÜ
  • Finland
Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time Tööstuse / Tootmise

Töö kirjeldus - job description.

Pakume tööd Soomes õõnespaneelide valmistajale.

Töö toimub erinevates tehastes. Töö iseloomuks on jooniste järgi õõnespaneelide valmistamine alates valuliini ettevalmistusest kuni valmistoodete lattu üleandmiseks ning kõige selle juurde kuuluvate erinevate töölõikude tegemine, tööks vajalike masinate kasutamine ja nende hooldamine. Samuti tööohutusjuhendite järgimine.

Nõudmised kandidaadile:

Kasuks tuleb eelnev töökogemus ja jooniste lugemise oskus ning soome keele valdamine suhtlustasandil.
Kandidaadil peab olema Eesti Vabariigi pass.

Oпыт работы будет преимуществом и навыки финского языка.
Эстонский паспорт.

Ettevõte pakub:

Palk kokkuleppel
Ettevõttesisene väljaõpe ja töövahendid
Majutus ettevõtte poolt
Elamustingimused head
Kompenseerime kojusõidu
Hea töögraafik

Pilt - Picture

Kontaktisik - Contact

Janek Laanemäe

Lisainfo telefonil

5884 7989

Olen huvitatud