30 Oct, 2018

Klienditeenindaja Tallinnas (palk kuni 6€/tunnis)

€4.50 - €6.00 tunnis
  • Atribor OÜ
  • Mustamäe tee 50, Tallinn, Estonia
Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss

Töö kirjeldus - job description

KLIENDITEENINDAJA Mustamäel (Tallinn)

Töökirjeldus

  1. Klientide teenindamine keskuse jäätisekohviku letis
  2. Broneeringute haldamine
  3. Sõbraliku ning professionaalse teeninduse tagamine
  4. Teenindusala korrashoid
  5. Jäätise, jookide ja suupistete serveerimine

Nõudmised kandidaadile

  1. Oled särav ja julge suhtleja ning pead lugu heast teeninduskultuurist
  2. Räägid vabalt eesti keelt, suhtled vähemalt algtasemel vene ja/või inglise keeles
  3. Sobib töötamine graafiku alusel

Omalt poolt pakume

  1. Motiveerivat töötasu, põhipalk + müügipreemia
  2. Staaźipreemiat
  3. Soodustust sportimisel
  4. Paindlikku töögraafikut
  5. Suurepärast asukohta – Mustamäe tee 50, Tallinn
  6. Tööle asumise aeg,  november 2018

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Pilt 3 - Picture 3

Youtube video link 2

Kontaktisik - Contact

Kättlin Küttis

Lisainfo telefonil

51934834

Soovin kandideerida