17 Mar, 2019

CNC painutuspingi operaator (KEHRAS)

€1,040 - €1,300 kuus
  • Multimek Baltic OÜ
  • Tselluloosi 2, Kehra, Harju County, Estonia
Täistööaeg - Full Time Tööstuse / Tootmise

Töö kirjeldus - job description.

Otsime oma meeskonda operaatorit, kelle põhifunktsiooniks on metalldetailide valmistamine CNC painutuspinkidel.
Tööülesanded: Toodete valmistamine painutuspinkidel Ermak, Ermaksan ja Durma; tööpinkide seadistamine ja korrashoid; toodete kvaliteedi kontroll; tootmisdokumentatsiooni korrektne täitmine.

Nõudmised kandidaadile:

  • CNC pinkidel töötamise kogemus
    •Väljaõpe toimub kohapeal
    • Tehniline taiplikkus
    • Jooniste lugemise oskus
    • Kohusetundlikkus, täpsus
    • Eesti keele valdamine kõnes ja kirjas
    • Arvutikasutusoskus
    • Hea füüsiline vorm
    • Kasuks tuleb soome keele oskus.

Omalt poolt pakume:

  • Töökogemust hea tehnoloogilise baasiga ettevõttes
    • Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
    • Huvitavat ja vastutusrikast tööd
    • Konkurentsivõimelist töötasu

Klõpsa siin