17 Mar, 2019

Külaliskorteri perenaine Tallinna südalinnas

€440 - €810 kuus
  • Daily Apartments
  • Tallinn, Tallinna linn, Estland
Täiskohaga või poole kohaga - Full Time or Part Time Hooajalised / Hooajatöö / Hooajalised tööd / Ajutine töö Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Koristuse / Puhastuse Turismi / Hotellinduse Noortele sobib ka Pensionäridele sobib ka

Töö kirjeldus - job description.

Kirjeldus

Pakume tööd külaliskorteri perenaisele, kelle hallata on vastavalt soovile 1 kuni 3 korterit Tallinna kesk- ja vanalinn. Põhitegevus on külastajatega suhtlemine ja korteri ettevalmistamine saabuvateks külastajateks.
Tööaeg päevas on 1-3h. Vabad päevad sõltuvad broneeringutest.

Nõudmised kandidaadile

Oluline on sõiduauto olemasolu voodipesu kohale toimetamiseks.

Kasuks tuleb eesti, inglise ja vene keele oskus.

Ootame meiega ühinema positiivset, hoolast ja kohusetundlikut perenaist, kes soovib pakkuda maksimaalselt meeldivat puhkust meie külalistele.

Ettevõte pakub

Hea töö ei jää märkamata ning tulemustasu on garanteeritud.

Pilt - Picture

Klõpsa siin