22 Apr, 2019

Sushikokk Tallinnas

€5.00 - €7.00 tunnis
  • Amijami Sushi
  • Amijami Sushi, Ravi, Tallinn, Estonia
Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time Kokk / Peakokk / Abikokk Restorani / Restoran / Restoranitöö Toitlustuse Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Tööpakkumine: SUSHIKOKK Tallinnas

Hubane Amijami Sushi Cafe otsib enda nooruslikku meeskonda sushikokka, kellele meeldib oma töö ja teeb seda hea tujuga.

Tööülesanded

  • toitude valmistamine ettenähtud retseptide ja tehnoloogia põhjal
  • köögi korrashoia hoidmine

Nõudmised kandidaadile

  • eelnev töökogemus vähemalt 1 aasta
  • pingetaluvus
  • soov töötada meeskonnas
  • kohusetundlikkus
  • vene või eesti keele oskus

Omalt poolt pakume

  • nooruslikku keskkonda
  • stabiilset ja püsivat tööd
  • eneseteostamise võimalust
  • tööd paindliku graafiku alusel
  • konkurentsivõimelist palka
  • toitlustust kohapeal
  • soodustusi

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

kokk tallinnas, suhikokk tallinnas, kokk, suhikokk, töö suhikokale, tööpakkumine sushikokk, kokk saab töö sushibaaris

Ametid - Occupations

Food & Beverage Serving, Food Preparation-Cooking, General-Other: Food Services

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

YouTube Video link - Videotöökuulutus

Kontaktisik - Contact

Stanislav Kostõljov

Lisainfo telefonil

55956001

Olen huvitatud