18 Mar, 2019

Veoautojuht C kategooria autojuht

  • Isekallur OÜ
  • Tallinn, Estonia
Täistööaeg - Full Time Autojuht / Autojuhtide / Autojuhi Autoremondilukksepp / Autoremondilukksepale / Autolukksepp Ekskavaatorijuht / Kopajuht / Kraanajuht Hooajalised / Hooajatöö / Hooajalised tööd / Ajutine töö Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Mehaanika / Tehnika

Töö kirjeldus - job description.

Tööpakkumised: VEOAUTOJUHT

Isekallur OÜ on Eesti suurima ja kvaliteetseima maavarade e-poe teenusepakkuja. Meie klientuuri kuuluvad nii era- kui ka ärikliendid. Otsime seoses autopargi laiendamisega oma meeskonda uusi liikmeid. Sinu tööülesannete hulka kuuluvad:

• Materjalide vedu kliendile
• Kauba õigeaegne kohaletoimetamine
• Klientidega suhtlemine
• Veoauto puhtuse tagamine

Nõudmised kandidaadile

• Ausus ja kohusetundlikus
• C kategooria juhiload
• Kehtiv digitaalne autojuhi kaart/kutsetunnistus
• Eesti keele oskus kesktasemel

Kasuks tuleb:
• CE ja T kategooria juhiload
• Eelnev töökogemus veonduse valdkonnas
• Oskus kasutada navigeerimisseadmeid ja tarkvara

Ettevõte pakub

Kui oled meie meeskonda sobiv pakume sulle:

• Uuendusmeelset töökeskkonda
• Mitmekesist tööd
• Kaasaegset masinaparki
• Professionaalseid tööriideid ja töövahendeid
• Konkurentsivõimelist palka
• Boonustasusid
• Arenemisvõimalust

Ametid - Occupations

Truck Driving, Heavy Equipment Operation

Kontaktisik - Contact

Erik

Lisainfo telefonil

53432300

Klõpsa siin