22 Apr, 2019

Plasttorude keevitaja Põhja Norras

€18.00 - €20.00 tunnis
  • AstraStar OÜ
  • Trondheim, Norway
Täisajaga - Full Time Keevitaja / Keevitajate / Keevitajatele Muud Tööotsijale 45 pluss Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Tööpakkumised Põhja Norras: Plasttorude keevitaja.

AstraStar OÜ (endine VMP Group) on Eesti päritolu personaliteenuseid pakkuv ettevõte.

Tegutseme Tallinnas, Tartus, Pärnus ning Jõhvis.

Pakume oma koostööpartneritele lühi- ja pikaajalisi personaliteenuseid milledeks on värbamisteenused, personalirent ning erinevad allhanketeenused.

Oleme Soome VMP Group-i ametlik koostööpartner Baltikumis.

Tööülesanded

  • Plasttorude keevitus

Nõudmised kandidaadile

  • Kogemus plastikeevituses vähemalt 1 aasta
  • Inglise keele oskus
  • Oma auto olemasolu

Kasuks tuleb

  • Varasem töökogemus Norras

Omalt poolt pakume

  • Häid töötingimusi
  • Töötasu vastavalt Norra kollektiivlepingule
  • Ametlikku Norra töölepingut

Lisainformatsioon

  • * Lisainformatsiooni saab telefonil 5088852 või vaino.talli@astrastar.ee. Huvi korral palun saatke oma Inglise keelne CV aadresslie vaino.talli@astrsatar.ee

Tööle asumise aeg  Koheselt ASAP

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

Norra, keevitaja, plasttorude keevitaja, Põhja norras, töö Norras, tööpakkumised Norras

Kontaktisik - Contact

Väino Tälli, juhataja

Lisainfo telefonil

+3725088852

Olen huvitatud