29 Jul, 2019

Kogemusega seinaelementide valmistaja Soome

  • Laliya OÜ
  • Soome
Täisajaga - Full Time Abitöö | Lihttöö Ehituse / Kinnisvara Tööstuse / Tootmise

Töö kirjeldus - job description.

Pakume tööd Soomes, betoonist seinaelementide valmistajale. Töö toimub erinevates tehastes.
Töö iseloomuks on jooniste järgi seinaelementide valmistamine alates ettevalmistusest, kuni valmistoodete lattu üleandmiseks ning kõige selle juurde kuuluvate erinevate töölõikude tegemine.
Tööks vajalike masinate kasutamine ja nende hooldamine.
Samuti tööohutusjuhendite järgimine.

Nõudmised kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus antud alal
Jooniste lugemise oskus
Soome keele valdamine suhtlustasandil
Eesti Vabariigi pass

Ettevõte pakub

Töötasu kokkuleppel, personaalsete oskuste/kogemuste põhjal
Ettevõttesisene väljaõpe ja töövahendid
Majutus ettevõtte poolt
Elamustingimused head
Kompenseerime kojusõidu üks kord kuus
Hea töögraafik

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

tööline, tehases, betoon, seinaelement, armeerija, soome, betoneerija,

Pilt - Picture

Soovin kandideerida