17 Apr, 2019

KVALITEEDIJUHT

  • Cipax Eesti AS
  • Taebla, Lääne-Nigula, Läänemaa
Täisajaga - Full Time Juhtimise / Inimeste juhtimise Mehaanika / Tehnika Tööstuse / Tootmise Noortele sobib ka

Töö kirjeldus - job description.

Töö kirjeldus:

  • Ettevõtte kvaliteedi- ja keskkonnajuhtimissüsteemide arendamine ja haldamine lähtudes standardi ISO-9001, IATF 16949 ja ISO-14001 nõuetest;
  • Ettevõtte juhtimissüsteemi protsesside haldamine ja ajakohastamine tootmise spetsiifikast ja koostööpartnerite nõudmistest lähtuvalt;
  • Kvaliteedialaste projektide planeerimine ja juhtimine;
  • Kvaliteediosakonna töö korraldamine;
  • Suhtlemine klientidega ja partneritega (peamiselt inglise keeles);
  • Siseauditite korraldamine ja läbiviimine;
  • Protsesside efektiivsusmõõdikute aruandluse pidamine;
  • Statistiliste andmete analüüs
  • Riskide hindamine

Nõudmised kandidaadile:

  • Haridus: tehniline kutseharidus
  • Hea arvutikasutamise oskus (Outlook, Excel, Word);
  • Hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;
  • Andmete analüüsi oskus;
  • Kvaliteedijuhtimisalased teadmised;
  • Juhtimise kogemus

Kasuks tuleb:

  • Varasem töökogemus tootmises;
  • Projektijuhtimise kogemus;
  • Rootsi või soome keele oskus;
  • Soovitatavad isikuomadused: hea suhtlemisoskus ja koostööoskus, ettevõtlikkus, majanduslik mõtlemine, kirjalik väljendusoskus, süsteemsus,  hea loogiline mõtlemine, enesekindlus, iseseisvus

Töö iseloom:

  • Asukoht: Taebla
  • Tööle asumise aeg: niipea kui võimalik
  • Töö tüüp: täistööaeg

Omalt poolt pakume:

·         vastutusrikast tööd arenevas ja dünaamilises meeskonnas

·         ametialaseid täiendkoolitusi

·         kaasaegseid töötingimusi; erinevaid soodustusi, toetusi ning firmaüritusi

·         töölesõidu transpordikulude kompenseerimist

CV palume saata hiljemalt 30.04.2019 estonia@cipax.com  või Nurme 5, Taebla, 90801,  Läänemaa

Pilt - Picture

Lisainfo telefonil

5097934/ 4724430

Olen huvitatud