14 May, 2019

CE kategooria autojuht Skandinaavia ja Euroopa

  • ADVANCED SPORTS INSTALLATIONS EUROPE AS
  • Tallinn, Estonia
Täisajaga - Full Time Autojuht / Autojuhtide / Autojuhi Ehituse / Kinnisvara Ladu / Logistika / Transpordi Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss

Töö kirjeldus - job description.

Töö kirjeldus

Seoses laienemisega otsime oma meeskonda rahvusvahelise sõidukogemusega veoautojuhti, kes eeldustelt ühtviisi osav nii roolis, remonditöökojas lukksepana kui laoplatsil. Tööpiirkonnaks on Skandinaavia ja Euroopa.

Peamised tööülesanded:

  • Transpordi- ja laoteenuse osutamine
  • Tööks vajaliku tehnika jooksev hooldus: auto ja laotehnika tehnilise korrasoleku tagamine
  • Vajalike veodokumentide täitmine
  • Laopindade planeerimine ja materjalide haldamine töö- ja laoplatsil
  • Ettevõtte korrektne esindamine

Nõudmised kandidaadile

  • B, C, CE kategooria juhiloa olemasolu
  • Autojuhi kutsetunnistust
  • Digitahhograafi digikaarti
  • Rahvusvahelist sõidukogemust
  • Auto tehnilisele hooldusele esitatavate nõuete tundmist ja lukksepa oskust jooksvaks hoolduseks
  • Head füüsilist vormi (raskuste tõstmine)
  • Pingetaluvust (lähetuses viibimise vajadus u 6 kuud aastast)
  • Inglise keele oskust tööks vajalikul suhtlustasemel
  • Ausust, korrektsust ja kohusetundlikkust Kasuks tuleb:
  • Võõrkeelte oskus
  • Lukksepa kutsetunnistus
  • Varasem töökogemus transpordi- või logistikavaldkonnas
  • Sportlik eluviis, tehnikahuvi, algatusvõime
  • Meeskonnatöö kogemus

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd ja püsivat töölepingut
  • Sõbralikku ja motiveeritud meeskonda
  • Töötamist kaasaegse tehnikaga
  • Huvitavat ja mitmekülgset vahetustega tööd (21/9), rahvusvahelise lähetuse periood umbes 6 kuud aastas
  • Konkurentsivõimelist aastapalka
  • 2-kuulist talvepuhkust
  • Ühisüritusi

Lisainfo

CV (sh foto), vabas vormis varasema töökogemuse kirjelduse ning palgasoovi palume saata aadressile eneke@sportsinstallations.com hiljemalt 22.05.2019.

Lisainfo: Eneke Õun, tel 53 986 765.

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

autojuht, CE, kategooria, Euroopa, transport, kunstmuru, ladu, transport, jalgpall, hüdrotõstuk, rasketehnika, Advanced Sports Installations Europe, äripäev, aripaev, Holland

Ametid - Occupations

Car, Van and Bus Driving, Truck Driving

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Pilt 3 - Picture 3

YouTube Video link - Videotöökuulutus

Kontaktisik - Contact

Eneke Õun

Lisainfo telefonil

+37253986765

Olen huvitatud