25 Apr, 2019

Painutuspingi seadistaja/operaator / Наладчик/оператор гибочного станка

€1,200 kuus
  • CUTFORM OÜ
  • Jüri, Harjumaa, Estonia
Täisajaga - Full Time Tõstukijuht / Tõstukijuhtide / Tõstukijuhi Tööstuse / Tootmise

Töö kirjeldus - job description.

  • Seadistaja/operaator töö AMADA painutuspingil
  • Tööpinkide igapäevane hooldus ja töökoha korrashoid
  • Toodete kvaliteedikontroll ja tootmisdokumentide täitmine
  • Vajadusel muud tööd tootmises ОПИСАНИЕ РАБОТЫ
  • Наладчик/оператор гибочного станка АМАДА
  • Ежедневное обслуживание станков и соблюдение порядка на рабочем месте
  • Контроль качества продукции и заполнение производственной документации
  • При необходимости другие работы на производстве
  • Nõudmised kandidaadilе/Требования к кандидату
    •Varasem kogemus
    •Nõus töötama vahetustega (k.a öine vahetus)
    •Kasuks tuleb inglise keele oskus ja tõstukijuhi load

    •Опыт работы на гибочном станкe
    •Готовность работать по сменам (в том числе и ночная смена)
    •Плюсом является знание английского языка и права на управлением погрузчика
    предлагает

  • Ettevõtte pakkub/Предприятие предлагает

    • Stabiilset töötasu (+ lisatasu)
    • Tööd kolmekeelses töökeskkonnas (eesti, vene, inglise)
    • Täiendkoolitust AMADA laserlõikepingil ja painutuspressil
    • Vajadusel tõstukijuhi koolitust
    • Стабильная заработная плата (+ бонус)
    • Работа в мультиязыковой среде (эстонский, русский, английский)
    • Дополнительное обучение на лазерном и гибочном станках АМАДА
    • При необходимости курсы на управление погрузчика

Pilt - Picture

Youtube video link 2

Kontaktisik - Contact

Natalja Pantsenko

Lisainfo telefonil

+372 5694 6115

Olen huvitatud