26 Apr, 2019

ELEKTRIPAIGALDISTE PROJEKTEERIJA / PROJEKTIJUHT (Tallinn)

  • CONTACTUS AS
  • Tallinn, Estonia
Täisajaga - Full Time Ehituse / Kinnisvara Elektrik / Elektrikute / Elektrikutele Elektroonika / Telekommunikatsiooni Energeetika / Loodusvarade Inseneride / Inseneridele / Inseneeria Projekteerimine / Projekteerimise / Projektijuhtimise

Töö kirjeldus - job description.

Tööülesanded

  • elektripaigaldiste projektide koostamine (tugevvool, nõrkvool, automaatika) erinevatele hoonetele ja objektidele; võimalik spetsialiseerumine eriosade lõikes
  • suhtlemine tellija ja teiste eriosade projekteerijatega ning osalemine projekteerimisnõupidamistel
  • ekspertiiside tegemine elektriprojektidele

 Nõudmised kandidaadile

  • projekteerimistarkvara (AutoCAD, CADS Planner, Dialux, MS Office) tundmine ja kasutamisoskus
  • korrektsus ja täpsus
  • oskus iseseisvalt oma tööd korraldada ja leida lahendusi
  • valmisolek meeskonnatööks
  • erialane haridus või selle omandamine

 Kasuks tuleb

  • vöörkeelte oskus
  • hea suhtlemisoskus
  • erialane töökogemus

 Omalt poolt pakume

  • eneseteostus- ja arenguvõimalusi professionaalses ja sõbralikus kollektiivis
  • stabiilset töösuhet, konkurentsivõimelist ja tulemusest sõltuvat töötasu, kaasaegset töökeskkonda
  • erialast täiendkoolitust

 Töötasu

Kokkuleppel, tulemustasu

Märksõnad: elekter, elektrivarustus, elektripaigaldis, automaatika, välisvõrgud, alajaamad, elektriliinid, projekteerimine, elektriprojekteerimine, projekteerija, elektriprojekteerija, elektriprojekt, elektriala projekteerija, elektriala projekteerimine, välisvõrkude projekteerimine, tugevvoolu projekteerimine, nõrkvoolu projekteerimine, automaatika projekteerimine, automatiseeritud juhtimissüsteemide projekteerimine

Kontaktisik - Contact

Mihhail Leoste

Lisainfo telefonil

+372 5076056

Olen huvitatud