20 May, 2019

Puhastusteenindaja

€900 - €1,100 kuus
  • Inhouse Partners OÜ
  • Tallinn, Estonia
Täisajaga - Full Time Koristuse / Puhastuse

Töö kirjeldus - job description.

Töö kirjeldus

Pakume püsivat tööd liikuvale puhastusteenindajale. Töö erinevatel objektidel Tallinna linna piires. Meie klientideks on erinevad bürood, kauplused, tehased jne.

Nõudmised kandidaadile

* B-kategooria load (ametiauto kasutamise võimalus)
* Eesti ja vene keele, inglise keele oskus suhtlustasandil
* Vähemalt alg- /põhioskused koristustööst
* Valmis tegema füüsilist ja liikuvat tööd iseseisvalt
* Olema paindlik ja vajadusel töötama varahommikutel, õhtuti ja ka nädalavahetustel kuna töögraafik on liikuv

Ettevõte pakub

* Püsivat tööd
* Tähtajatut töölepingut
* Vajalikku väljaõpet tööks professionaalina
* Kaasaegseid töövahendeid
* Võimalusi firmas edasi areneda mitmetel erinevatel tegevusaladel
* Toetavat ja rõõmsat meeskonda

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

koristaja, liikuv koristaja, täistööaeg

Pilt - Picture

YouTube Video link - Videotöökuulutus

Olen huvitatud