15 May, 2019

Üldehitaja

€14.00 tunnis
  • ESTEMPLOY OÜ
  • Finland
Täisajaga - Full Time Ehituse / Kinnisvara Mehaanika / Tehnika

Töö kirjeldus - job description.

Pakume tööd üldehitajatele.

Objektid asuvad Helsinki ja Tampere ümbruses.

Oma ala spetsialistid saavad töö pikaks ajaks.

Nõudmised kandidaadile:

- Kogemus antud valdkonnas
- Hea füüsiline vorm
- Kehtiv tööturvalisuskaart
- Kasuks tuleb auto kasutamise võimalus
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Veronumero/Henkilötunnus (Vajadusel aitame selle saamisel)
- Kohusetundlikkus, positiivne ellusuhtumine, teotahteline

Ettevõte pakub:

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt. Töötajal on oma tuba. Max kolmetoalised korterid.
- Kulude kompensatsiooni (Kütus, tööriided, laevapiletid)
- Kindlustus tööandja poolt (Õnnetusjuhtumi kindlustus)
- Personaalne kontaktisik, kellega võimalus suhelda eesti inglise vene või soome keeles
- Igakülgne nõustamine ja abistamine

Lisainfo:

Ootame oma meeskonda kandideerima usaldusväärseid ning teotahtelisi töömehi. Kandideerima on oodatud ka väiksema ehituskogemusega töömehed, kes soovivad töötada suvel abimehena.

Kandideerimiseks palume saata oma CV kristjan@estemploy.ee või uku@estemploy.ee

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

üldehitaja, puusepp, ehituspuusepp, ehitaja,

Ametid - Occupations

Building-Construction Inspection

Kontaktisik - Contact

Kristjan Raudsepp/ Uku Heldna

Lisainfo telefonil

+372 53 055 385/+3725072099

Olen huvitatud