15 May, 2019

Tänavakivi paigaldaja

€14.00 tunnis
  • ESTEMPLOY OÜ
  • Finland
Täisajaga - Full Time Abitöö | Lihttöö Ehituse / Kinnisvara

Töö kirjeldus - job description.

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega tänavakivi paigaldajatele Soome Jyväskyllä .

Tuleb paigaldada erinevaid tänavakive.

Kandideerima on oodatud kõik, kellel on kogemus tänavakivide paigaldamisel.

Tööd pikemaks ajaks.

Roheline kaart on kohustuslik

Nõudmised kandidaadile

- Töökogemus antud erialal
- Roheline kaart
- Teeohutuskaart
- Soome keele oskus tuleb kasuks
- Eesti kodakondsus või EU pass
- Auto kasutamise võimalus
- Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus, kiirus
- Vastupidavus

Ettevõte pakub

- Stabiilset tööd
- Vahetustega tööd
- Palka kaks korda kuus
- Majutus ettevõtte poolt
- Kulude kompensatsiooni (Laevapiletid, kütus)
- Kindlustus tööandja poolt
- Ettevõtte poolne tugi Soomes töötamiseks vajavate dokumentide kordaajamisel
- Personaalne kontaktisik, kes aitab ja nõustab tekkivate küsimuste korral

Tööd saavad usaldusväärsed ja hakkajad töömehed!

CV-d võib saata kristjan@estemploy.ee või uku@estemploy.ee

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

tänavakivipaigaldaja, paigaldaja, pavers, tänavakivi

Kontaktisik - Contact

Kristjan Raudsepp/ Uku Heldna

Lisainfo telefonil

+37253055385/ +3725072099

Olen huvitatud