10 Jun, 2019

Müügisekretär Tallinnas Tähetorni 21B

€1,200 - €5,000 kuus
  • Alderman 4 Trading OÜ
  • Tähetorni 21b, Tallinn, Estonia
Täisajaga - Full Time Ehituse / Kinnisvara Juhtimise / Inimeste juhtimise Müügitöö / Müügi / Müük Turunduse / Reklaami / PR Tööstuse / Tootmise Noortele sobib ka

Töö kirjeldus - job description.

Aldermani moto: "Ilusad asjad algavad Aldermanist"

Pakume ainsana Eestis ning Skandinaaviamaades eksklusiivseid, rätsepatööna valmivaid ja kuni 10-aastase garantiiga väravaid ning automaatikat.

Alderman 4 Trading emafirma toob maale Krinneri kruvivundamente ja pakub tipptasemel kuni 7-aastase garantiiga massaazitoole.

Otsime oma tiimi uut, aktiivset, värskete mõtetega liiget, kes sarnaselt meiega soovib leida klientide jaoks parimaid lahendusi ja võtta vastutust töö tulemuse eest. Eeldame, et uus liige tunneb kutsumust töötada müügivaldkonnas pikaajaliselt, ta naudib müügitööd erinevate klientidega, sh. välismaalastega, talle meeldib müüa ilusaid väravaid ja eksklusiivseid sepiseid ning ta soovib anda omapoolse panuse meie elukeskkonna kenamaks muutmiseks.

 MÜÜGISEKRETÄR

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda särasilmset, aktiivset ja loomingulist müügisekretäri, kes mõtleb “kastist välja” ning kelle igapäevasteks tööülesanneteks on kliendikontaktide loomine ja hoidmine, hinnapakkumiste koostamine ja tellimuste vormistamine, väljakutsete registreerimine ja haldamine ning telefonikõnedele vastamine ja tellijate konsulteerimine. Töö loovamaks osaks on võimalus tegelda marketingiga, külastada ja osaleda messidel ning laatadel, suhelda välispartneritega erinevates riikides ning anda oma panus uute toodete turule toomisel.

Uus tiimi liige saab samuti võimaluse osaleda Krinneri kruvivundamentide ja massaazitoolide marketingis ning müügitöös.

Nõudmised kandidaadile

Ametikoha alustalaks on täpsus, korrektsus, lubadustest kinnipidamine, hea stressitaluvus, leidlikkus erinevate küsimuste lahendamisel, tehniline taip, soov suhelda paljude väga erinevate inimestega ja motivatsioon müüa klientidele pikas perspektiivis parimaid lahendusi. Vajalik on paindlikkus, loovus ja ilumeel. Inglise, vene ja soome keelest peaks kandidaat valdama vähemalt kahte vähemalt algtasemel, Kasuks tuleb soov ja võimalus käia lähetustel kodu- ja välisriikides, autojuhiload, eelnev töökogemus sarnasel ametikohal.

Töö tulemuslikkusele aitab kaasa grammatiliselt korrektne ja verbaalselt atraktiivne keelekasutus tekstide koostamisel, kiire mõtlemine ning hea argumenteerimisoskus.

Ettevõte pakub

pidevat arenguvõimalust, koolitusi, soovi korral suuremat vastutust ja tõusu karjääriredelil vastavalt valmisolekule ning töö tulemustele (müügisekretär->müügijuht koos oma tiimi kujundamise võimalusega->tegevjuht->ettevõtte osanik). Igal astmel kaasnevad lisaks palgatõusule ja suuremale vastutusele erinevad lisahüved (kaasa arvatud ametiauto või isikliku auto kasutamise kompensatsioon). Töötasu koosneb põhipalgast (800...1200.-) ja tulemustasust sellelt osalt, mis ületab minimaalset müügimahtu. Tulemustasul ülemine piir puudub: hea müügitööga on võimalik teenida mitmekordselt põhipalka ületav summa.

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

müügisekretär, müügispetsialist, müügiguru, väravad. massaazhitoolid

Ametid - Occupations

Field Sales, International Sales

Pilt - Picture

Kontaktisik - Contact

Toomas

Olen huvitatud