14 Jun, 2019

Pārdošanas projektu vadītājs/-a (darbam ar tīklu iekārtu un kiberdrošības produktiem)

  • WorkingDay Latvia
  • Latvia
Inseneride / Inseneridele / Inseneeria

Töö kirjeldus - job description.

  • smn_1.png

A client of WorkingDay Latvia – Santa Monica Networks (SMN) operates in Latvia since 2003. SMN is designing, delivering, integration and supporting wired and wireless data network, call centre, unified communications, videconferencing, optical networking and network and cloud security solutions in the Baltics. SMN customers are among largest companies of Latvia and major telecommunication service providers.
SMN is growing and looking for:

SALES PROJECT MANAGER
Networking and Cybersecurity products

The ideal candidate is a motivated, well-organized individual who has a deep understanding of prospecting and developing strong relationships with customers.

Responsibilities

  • • Developing customer base and establishing maintaining relationships with customers
    • Selling networking and cybersecurity products and services
    • Responding to customers' requests
    • Preparing offers and other sales materials to prospects and customers
    • Leading pre-sales process
    • Registering of activities in internal information systems
    • Contributing to achieving goals and KPIs of company

Qualifications

  • • Sales and business customer care experience
    • Excellent written and verbal communication skills
    • Fluent spoken and written Latvian, Russian and English
    • Excellent social and negotiation skills
    • Knowledge of IT, networking and cybersecurity is an advantage

We offer

  • • Attractive working environment
    • Health insurance
    • Experienced and friendly colleagues
    • Professional growth working with top industry experts
    • Mobile phone, laptop and other equipment necessary for work
    • Extensive training and certification that is necessary for performing duties
    • Competitive salary 1600 – 2600€ Gross and bonus plan

To apply, please send your CV in section Pieteikties!

You can obtain additional information by contacting Andris Jansons
Phone: +371 29237199
E-mail: andris.jansons@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Terbatas Street 53-10
Riga, LV-1011
Reg. No. 40003793545
Licence No.18/2009
Issued: NVA, 02.09.2009.

smn_1.png

WorkingDay Latvia klients – Santa Monica Networks (SMN) darbojas Latvijā kopš 2003. gada. Santa Monica Networks veic vadu un bezvadu datu tīklu risinājumu kā arī datu drošības, unificēto komunikāciju, optisko tīklu, kontaktu centru un videokonferenču risinājumu arhitektūras plānošanu, risinājumu integrāciju, piegādi un uzturēšanu Baltijas valstīs. Uzņēmuma klientu lokā ir lielākie Latvijas uzņēmumi un lielākie telekomunikāciju pakalpojumu sniedzēji. Līdz ar darbības apjoma paplašināšanos SMN aicina darbā:

PĀRDOŠANAS PROJEKTU VADĪTĀJU
darbam ar tīklu iekārtu un kiberdrošības produktiem

Ideālais kandidāts/-e ir motivēta, labi organizēta persona, kam ir padziļināta izpratne par izpēti un attiecību veidošanu ar klientiem.

Pienākumi

  • • klientu bāzes attīstība un ilgstošu attiecību veidošana ar klientiem;
    • tīklu un kiberdrošības produktu un pakalpojumu pārdošana;
    • klientu pieprasījumu apstrāde;
    • piedāvājumu un citu pārdošanas materiālu sagatavošana topošajiem un esošajiem klientiem;
    • pirmspārdošanas procesa vadīšana;
    • pārdošanas aktivitāšu reģistrācija iekšējās informācijas sistēmās;
    • dalība uzņēmuma mērķu un galveno darbības rādītāju sasniegšanā.

Prasības

  • • pieredze pārdošanas un biznesa klientu apkalpošanas jomā;
    • teicamas rakstiskās un mutiskās komunikācijas prasmes;
    • ļoti labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas mutvārdos un rakstiski;
    • teicamas sociālās un pārrunu prasmes;
    • zināšanas par IT, datortīkliem vai kiberdrošību būs Jūsu priekšrocība.

Mēs piedāvājam

  • • pievilcīgu darba vidi;
    • veselības apdrošināšanu;
    • pieredzējušus un draudzīgus kolēģus;
    • profesionālu izaugsmi, strādājot ar nozares labākajiem ekspertiem;
    • mobilo telefonu, datoru un citu darbam nepieciešamo aprīkojumu;
    • intensīvas darbam nepieciešamo zināšanu apguvi;
    • konkurētspējīgu atalgojumu, sākot no 1600 -2600 EUR un bonusu sistēmu.

Lai pieteiktos, sūti savu CV sadaļā Pieteikties!

Papildu informāciju varat iegūt, sazinoties ar Andri Jansonu:
Tālrunis: +371 29237199
E-pasts: andris.jansons@workingday.lv

Tērbatas iela 53-10
Rīga, LV-1011
Reģ. nr. 40003793545
Licences nr. 18/2009
Izdota: NVA, 02.09.2009.

Olen huvitatud