20 Jun, 2019

Soomes meistrit (Nokamies)

€15.00 tunnis
  • Zolmet OU
  • Finland
Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time Ehituse Objektijuht / Objektijuhile / Objektijuhtidele Juhtimise / Inimeste juhtimise Objektijuhtimine / Objektijuht / Objektijuhtide

Töö kirjeldus - job description.

Vaja  Soomes  meistrit  (Nokamies)

 Halda metallkonstruktsioonide paigaldamist (peamiselt piirded, trepid jne)

Kindlasti on vaja hea arusaamine (lugemine) joonistest.Selle valdkonna kogemus on vähemalt 3-5 aastat.

Soome, vene ja eesti keele mõistmine Teiste keelte mõistmine on suur  +.

Soovitavalt Soome töö-ja tuletöödekaardi olemasolu. Kui ei ole aitame seda teha.

Juhtida töötajaid on 4-5 inimest.

Palk 15 eu tundi / neto (puhas käsi).

Majutus, laevapiletid firma arvelt.

Töö pikka aega.

Tel +37258050364

Требуется бригадир(мастер) для работы в Финляндии.

 Руководить работой по монтажу металлоконструкций(в основном перила,лестницы и так далее.)

Обязательно хорошее понимание (чтение ) чертежей.Опыт работы в этой сфере не меньше 3-5 лет.

Понимание финского,русского,эстонского  языков.Большим + будет понимание других языков.

Карточки по тех безопасности и огневым работам,при необходимости поможем сделать.

В подчинение бригадира будет 4-5 человек.

Зарплата 15eu час/нетто,(чистыми на руки.)

Можно делать длинные дни и работать в выходные.

Проживание ,билет на паром за счет фирмы.

Работа на долгий срок.

hitsaaja.welder@gmail.com

Olen huvitatud