25 Jun, 2019

Ekskavaatori juhti Rootsis

€14.00 - €15.00 tunnis
  • Zolmet OU
  • Sweden
Täisajaga - Full Time Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Ekskavaatorijuht / Kopajuht / Kraanajuht Ehituse / Kinnisvara Mehaanika / Tehnika Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Vaja ekskavaatori juhti.

Töö Rootsis kaevus, karjääri.

Töö algab kohe ja pikka aega.

Hea kogemus ja inglise või soome keele oskus on hädavajalik.

Majutus ja laevapiletid kord kuus ettevõtte kulul.

Palk 14-15 eu/tunti/netto. puhtas kätte.

Töö on pikajaline.

Palk kaks korda kuu.

 hitsaaja.welder@gmail.com

Tel +37258050364

Требуются экскаваторщики,для работы в Швеции.

Работа в карьерах,шахтах.

Требуется хороший опыт работы и знание английского или финского языков на уровне рабочего языка.

Работа начинается сразу.

Зарплата 14 eu час/netto (чистыми на руки.)

Проживание,билет на паром за счет фирмы.

tel +37258050364

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

ekskavaatori juht, kopajuht, Rootsi

Pilt - Picture

Olen huvitatud