27 Jun, 2019

Programmatūras testēšanas inženieris/-e

  • WorkingDay Latvia
  • Latvia
Inseneride / Inseneridele / Inseneeria

Töö kirjeldus - job description.

  • eis_group_logoo1.jpg

WorkingDay Latvia klients - uzņēmums EIS Group Latvia, kas ir viens no EIS Group izstrādes centriem. EIS Group ir vadošais galveno sistēmu un digitālo risinājumu piegādātājs apdrošināšanas jomā. EIS Group Latvia, sadarbojoties ar citiem izstrādes centriem, specializējas tieši programmatūras izstrādes un testēšanas jomā.

EIS Group aicina pievienoties komandai

PROGRAMMATŪRAS TESTĒŠANAS INŽENIERIstyle="color:#0B615E">

Jūsu uzdevumos ietilps: style="color:#0B615E">

  • ● pārskatīt klientu prasības un specifikācijas;
    ● novērtēt testa darba apjomu visām testa fāzēm (Funkcionālais tests, integrācijas tests, sistēmas tests);
    ● izveidot visaptverošu testa plānu, testa piemērus un testa atskaites;
    ● izpildīt manuālo testu piemērus (un iespējams automatizētos);
    ● izsekot un uzturēt kļūmes un nodrošināt izšķirtspēju par paziņotajām kļūmēm (defektiem);
    ● konfigurēt un pārvaldīt QA vidi (Jenkins lietotāja līmenī);
    ● nodrošināt klientu atbalstu pēc nepieciešamības;
    ● uzturēt un pilnveidot darba procesus.

Nepieciešamās prasmes un zināšanas:style="color:#0B615E">

  • ● pieredze programmatūras testēšanā / QA ne mazāk kā 1 gadu;
    ● labas angļu valodas zināšanas;
    ● analītiskās un kļūdu diagnosticēšanas prasmes;
    ● pieredze darbā ar Web aplikācijām un Web pakalpojumu testēšanu;
    ● spēja lasīt un strādāt ar log failiem;
    ● pamatzināšanas SQL.

Vēlamās prasmes un pieredze:style="color:#0B615E">

  • ● spēja lasīt un izprast Java code;
    ● XML, XQ un XSLT zināšanas;
    ● apdrošināšanas biznesa zināšanas;
    ● testu atomatizēšanas pieredze;
    ● veiktspējas testēšanas pieredze;
    ● ISTQB sertifikāts.

Ko mēs piedāvājam:style="color:#0B615E">

  • ● daudzpusīgas iespējas jaunu zināšanu apguvē un apmācības;
    ● iespēju paātrināt karjeras izaugsmi programmatūras testēšanā;
    ● unikālu, starptautisku darba vidi;
    ● labu atlīdzību no EUR 2000 – 2700 bruto, balstoties uz regulāriem darba rezultātu pārskatiem.

Lai pieteiktos, CV lūdzam sūtīt sadaļā Pieteikties!style="color:#0B615E">

Papildu informāciju varat iegūt, sazinoties ar Ievu Pilskallieti:
Tālrunis: +371 28336170
E-pasts: ieva.pilskalliete@workingday.lv

WorkingDay Latvia
Tērbatas iela 53-10
Rīga, LV-1011
Reģ. nr. 40003793545
Licences nr. 18/2009
Izdota: NVA, 02.09.2009.

Olen huvitatud