28 Jun, 2019

Pārdošanas vadītājs/ -a

  • SIA Your Move
  • Riga, Latvia

Töö kirjeldus - job description.

Pamatfunkcija: tirgus izpēte un pārdošanas stratēģijas realizācija, nodrošinot uzņēmuma izgatavojamās produkcijas- ēkas apšuvuma paneļu pārdošanu ārvalstu pamattirgos – Lielbritānijā saskaņā ar apstiprināto pārdošanas plānu un gada budžetu

Galvenie amata pienākumi:
- Mārketinga sadaļā: informācijas iegūšana par tirgus konjuktūru, iegūtās informācijas apkopošana, datu analīze;
- Regulārs uzņēmumu interesējošās produkcijas noieta tirgus monotorings, periodiski veidojot analītiska rakstura materiālus par pārdošanas iespējām;
- Pārdošanas sadaļā- organizēt un vadīt uzņēmuma produkcijas pārdošanas procesus, tajā iesaistītos darbiniekus un sadarbības partnerus, lai nodrošinātu apstiprināta budžeta mērķu izpildi apgrozījumā un bruto peļņā;
- Aktīvi un tieši pārdot uzņēmuma piedāvātos produktus un pakalpojumus potenciālajiem un esošajiem klientiem;
- Sagatavot cenu piedāvājumus un piegādes termiņus, prezentēt projekta un cenas piedāvājuma klientiem, informēt par izmaiņām un to saturu;

Prasības:
- Augstākā izglītība inženierzinātnēs vai biznesa vadībā, vēlams būvniecībā
- Ne mazāk kā 2 gadu pozitīva iepriekšējā darba pieredze būvniecības projektu un pakalpojumu pārdošanas darbā, pārdošanas organizēšanā un vadībā, vēlams Lielbritānijas tirgū
- Labas datora prasmes (MS Office)
- Labas latviešu un angļu valodas lietošanas prasmes runā un rakstos
- Labas komunikācijas un saskarsmes prasmes, emocionāls briedums
- Kompetenta, ar augstu atbildības sajūtu apveltīta inteliģenta personība ar spēju izpildīt darbu noteiktajos termiņos, ar analītisku domāšanu un sistemātisku pieeju procesu pilnveidošanā
- Spēja uzklausīt kolēģu argumentus un pamatot savu viedokli, ievērot informācijas konfidencialitāti

Piedāvājam:
- Darba vietu Jelgavā vai Rīgā ar pilnas slodzes darba laiku
- Darba vietu Londonā, Lielbritānija:

London offices:
• The Hop Exchange
24 Southwark Street, London, SE1 1TY

• Unit 9 Maybells Commercial Estate, Ripple Road (A13), Barking, IG11 0TP

- Konkurētspējīgu atalgojumu, sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu
- Bonusu sistēmu par pārdoto apjomu
- Plānotais darba uzsākšanas laiks no 15.08.2019.

Jūsu CV un pieteikuma vēstuli gaidīsim:
Ja pilnībā atbilstat visām prasībām, amata pretendentus lūdzam pieteikties līdz 2019.gada 1. augustam, CV un pieteikuma vēstuli nosūtot uz e-pastu: personnel@skontocc.com, vai Viskaļu 78B, Jelgava, LV – 3008 ar norādi: pieteikums konkursam „Pārdošanas vadītājs”

Personāla speciālists apstrādās Jūsu iesniegtos personas datus sākotnējā atlases procesa vajadzībām, lai izvērtētu pretendenta iespējamību ieņemt konkrēto amatu, un netiks izpausti, izņemot normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un apjomā.

Jūsu iesniegtie personas dati tiks uzglabāti līdz konkrētā amata konkursa noslēgumam, bet ne ilgāk kā 12 (divpadsmit) mēnešus. Pēc šī termiņa beigām Jūsu iesniegtie personas dati tiks dzēsti vai iznīcināti.

Pretendents ir atbildīgs par informācijas un personas datu saturu un apjomu, ko viņš norāda un iesniedz atlases procesā. Pretendenta veikta personas datu un informācijas iesniegšana uzskatāma par viņa piekrišanas apliecinājumu iesniegto personas datu apstrādei nolūkā, kādā tie iesniegti.

Olen huvitatud