05 Jul, 2019

Tāmēšanas nodaļas vadītājs/ -a

  • SIA Your Move
  • Riga, Latvia

Töö kirjeldus - job description.

Forta Pro ir moderns uz jaunu tehnoloģiju ieviešanu vērsts uzņēmums. Izmantojot modulāro konstrukciju ražošanas principus, ražojam ekoloģiski draudzīgas un ilgtspējīgas ēkas, taupot enerģiju un laiku.

Forta Pro aicina savā kolektīvā Tāmēšanas nodaļas vadītāju:

Pienākumi:

  • nodaļas vadība, uzdevumu sadale starp departamenta darbiniekiem
  • uzdevumu izpildes kontrole un termiņu ievērošana
  • piedalīšanās sapulcēs un saskaņošanas procesos
  • būvniecības/ražošanas izmaksu optimizēšana
  • materiālu tirgus izpēte, optimālo risinājumu pielietošana
  • gala piedāvājumu prezentēšana

Prasības:

  • augstākā izglītība tehniskajās zinātnēs, būvniecībā
  • ne mazāk kā 3 gadu darba pieredze tāmēšanas nodaļas vadībā
  • teicamas datora prasmes
  • ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas gan rakstiski, gan mutiski
  • precizitāte, augsta atbildības sajūta, labas analītiskās spējas
  • labas komunikācijas un saskarsmes spējas, lojalitāte un spēja vadīt komandu

Piedāvājam:

  • konkurētspējīgu atalgojumu un sociālās garantijas
  • darba vietu Rīgā ar pilnas slodzes darba laiku
  • profesionālu kolēģu komandu
  • starptautisku pieredzi
  • karjeras izaugsmes iespējas

Lūdzam, sūtīt CV un īsu motivācijas vēstuli uz e-pastu, kristina.buluseva@fortapro.com.

Olen huvitatud