13 Jul, 2019

Procesu attīstības speciālists/-e

  • SIA Your Move
  • Riga, Latvia

Töö kirjeldus - job description.

5098e714-8f89-42a1-9e6b-9febe7cb67dc_anotacija_1000x300_px.png

LU Cietvielu fizikas institūta Elektronisku un fotonisku ierīču prototipēšanas laboratorija atrodas tīrtelpās ar platību 680 m2 un ISO klasi 7-8. Procesa un mēriekārtas, kas balstītas uz CMOS tehnoloģiju, ļauj veikt plaša spektra izpēti un pētniecību mikro un nanotehnoloģiju jomā.

Laboratorija aicina pievienoties komandai: Procesu attīstības speciālistu

Galvenie darba pienākumi:

  • Ieviest un attīstīt dažādus mikroelektronikas un fotonikas ierīču izgatavošanas procesus: ALD, PECVD, magnetrona uzputināšana, termālā iztvaicēšana, sausā un slapjā kodināšana, litogrāfija, elektronu staru litogrāfija, u.c.

  • Veikt materiālu un struktūru raksturošanu izmantojot profilometru, elipsometru, elektronu staru mikroskopu, 3D profilometru, spektrofotometru u.c. metodes.

  • Sadarbībā ar zinātniskajām laboratorijām un uzņēmumiem, veikt dažādu mikroierīču dizainu izstrādi un to izgatavošanu.

  • Veikt eksperimentu plānošanu (design of experiments) un rūpīgi apkopot rezultātus.

  • Izstrādāt procesu dokumentāciju un veikt lietotāju apmācību.

  • Strādāt komandā ar citu laboratoriju kolēģiem.

Prasības kandidātiem:

  • M.Sc./PhD ķīmijas tehnoloģijā, nanotehnoloģijā, ķīmijā, materiālzinātnēs vai fizikā.

  • Vēlme nepārtraukti mācīties un apgūt jaunas zināšanas.

  • Ļoti labas latviešu un angļu valodas zināšanas.

  • Pieredze eksperimentu veikšanā.

  • Lieliskas komunikācijas prasmes un pozitīva attieksme. Prasme skaidri pasniegt rezultātus auditorijai ar dažādu kvalifikāciju un zināšanu līmeni.

  • Augsta atbildības sajūta, prasme strādāt patstāvīgi un komandā. Labas organizācijas prasmes.

  • Vēlamas pamatzināšanas programmēšanā un datordizaina projektēšanā (CAD).

Mēs piedāvājam:

  • Piedalīties modernākās mikroierīču laboratorijas izveidē Baltijas valstīs.

  • Profesionālās pilnveides un attīstības iespējas apmeklējot kursus un apmācības Latvijā un ārpus Latvijas.

  • Konkurētspējīgu un motivējošu atalgojumu.

  • Iespējams apvienot ar studijām doktorantūrā.

  • Sociālās garantijas un veselības apdrošināšanu.

Pretendentiem savu CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu gatis@cfi.lu.lv. Sazināsimies tikai ar kandidātiem, kuri tiks iekļauti nākamajā atlases kārtā.

Elektronisko un fotonisko ierīču prototipēšanas laboratorija nodarbojas ar dažādu mikroierīču un nanostruktūru R&D un izgatavošanu: fotonikas un mikrofluīdikas ierīces, struktūras nanovadu pētīšanai u.c. Mikroierīces un struktūras tiek izgatavotas sadarbībā ar zinātniskajām laboratorijām un augsto tehnoloģiju uzņēmumiem. Grupa arī nodrošina tīrtelpu iekārtu darbību un veic lietotāju apmācību.

Lai veicinātu LU CFI zinātnieku un Latvijas un ārvalstu uzņēmumu savstarpējo sadarbību augsto tehnoloģiju jomā materiālzinātnēs, esam izveidojuši arī jaunu platformu sadarbībai ar industriju - Materize.

Olen huvitatud