23 Jul, 2019

Tootmisjuht Harjumaal

  • AS ENKO
  • Lilli, Harju County, Estonia
Täisajaga - Full Time Juhtimise / Inimeste juhtimise Tööstuse / Tootmise

Töö kirjeldus - job description.

AS ENKO Lilli tehas otsib oma meeskonda tootmisjuhti, kelle kohustuseks on meeskonna ja tootmistöö igapäevane operatiivne juhtimine, lähtudes ettevõtte eesmärkidest.

Töö kirjeldus:

  • Metalli (lehtmetall ja mustmetall), plastmassi ja koostejaoskonna töötajate töö korraldamine;
  • Igapäevane tootmise planeerimine;
  • Laoseisude planeerimine;
  • Materjalivajaduste kindlaksmääramine;
  • Töö efektiivsuse ja toodangu kvaliteedi tagamine;
  • Aruannete koostamine;
  • Reklamatsioonidega tegelemine;
  • Tööjõuvajaduste hindamine, planeerimine ja vajadusel lisajõu värbamine;
  • Töötajate juhendamine, abistamine ja tööprotsesside arendamine;
  • Töötajate ohutuse tagamine.

Ootused kandidaadilt:

  • Tootmises töötamise kogemus;
  • Eesti, vene ja inglise keele oskus kirjas ja kõnes;
  • Kõrg- või rakenduslikkõrgharidus (tootmise, tehnika või mehaanika alal);
  • Väga heal tasemel Exceli kasutamise oskus;
  • Hea suhtlemis-, organiseerimis- ja planeerimisoskus;
  • Suutlikuks töötada nii meeskonnas kui ka iseseisvalt.

Omalt poolt pakume:

  • Väljaõpe kohapeal;
  • Eneseteostusvõimalust;
  • Toetavat ja vahvat kollektiivi;
  • Pikaajalist töösuhet;

Töökoht asub Harjumaal Lilli külas Anija vallas. Tööpäev on E-R 8:00 – 16:30.

Kandideerimiseks saada CV e-mailile anna.koltsova@enko.ee

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

tootmisjuht, juhtimine, tootmine, kvaliteet.

Ametid - Occupations

Other, General-Other: Production-Operations

Soovin kandideerida