Online Counter
14 Sep, 2019

Metallpiirete, pakiautomaatide, postkastide paigaldaja

€1,200 - €1,800 kuus
  • Belle Industries BV OÜ
  • Harju County, Estonia
Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Ehituse / Kinnisvara Mehaanika / Tehnika Muud Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

 PAIGALDAJA

Töö sisu:

  • Postkastide, pakiautomaatide, käsipuude, aknarestide ja piirete paigaldus.
  • Klientidega kohtumine, et neile sobiv lahendus leida.
  • Liikuv töö. Enamasti Tallinnas ja Harjumaal. Vajadusel ka pikemad sõidud üle Eesti.
  • Eelnev töökogemus antud valdkonnas ei ole vajalik.

Nõudmised kandidaadile:

  • On varem kasutanud elektritööriistu.
  • Loogiline mõtlemine.
  • Kohusetundlikkus ja täpsus.
  • Jooniste lugemise oskus.
  • B- kategooria juhilubade olemasolu.
  • Töökorraldamise ja ajaplaneerimise oskus.
  • Probleemide jooksev lahendamise oskus.
  • Oluline on see, et tööd tehakse täpselt ja klientidega suheldakse viisakalt.

Omalt poolt pakume:

  • Brutopalk 1200 - 1800€ kuus.
  • Väikest ja sõbralikku kollektiivi.
  • Äärmiselt paindliku graafikut (sobilik üliõpilasele), samas kindlat ja püsivat töökohta.
  • Rääkida kaasa oma tööaja planeerimises.
  • Võimalust töötada osalise koormusega.
  • Väljaõpet tööriistade kasutamise ja ohutustehnika alal.
  • Tööauto kasutamise võimalust.
  • Võimalus teenida põhipalgale lisaks ka tulemustasu.

Pilt - Picture

Soovin kandideerida