12 Aug, 2019

Elektrikud Soomes.

€14.00 - €15.00 tunnis
  • Zolmet OU
  • Finland
Täisajaga - Full Time Ehituse / Kinnisvara Elektrik / Elektrikute / Elektrikutele Elektroonika / Telekommunikatsiooni Energeetika / Loodusvarade

Töö kirjeldus - job description.

Kiire ,vaja  elektrikud Soomes

Töö era- ja kortermajade elektrivõrkude juhtmetega.

Nõue: teretulnud on vähemalt 3-aastane kogemus elektrikuna, oskus lugeda jooniseid ja elektriskeemid, kvalifikatsiooni kinnitamine.

Vajalik on inglise või soome keele oskus. Hea on ka kogemus Soomes.

Palk 14-15 eu  tunnis puhas, kaks korda kuus.

Majutus,bensa, laevapiletid üks kord kuus ettevõtte kulul.

Head spetsialistid töö pikaajaline

CV saata: hitsaaja.welder@gmail.com

tel +37258050364

Срочно требуются профессиональные электрики. В Финляндию.

Работа по разводке электрических сетей в частных и многоквартирных домах.

Требование: опыт работы  электриком не менее 3-х лет, умение читать чертежи и электро схемы , подтверждение квалификации приветствуется.

Знание английского или финского языка обязательно. А так же хорошо иметь опыт работы в Финляндии.

Зарплата 14-15 eu в час чистыми,два раза в месяц.

Проживание ,билеты на паром раз в месяц за счет фирмы.

Хорошим специалистам работа на долгий срок.

CV и информацию о себе на эмаил: hitsaaja.welder@gmail.com

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

Elektrik, Soomes

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Soovin kandideerida