26 Aug, 2019

Juunior mehhatroonik (Saksamaa)

  • Barona Eesti OÜ
  • Nördlingen, Germany
Täisajaga - Full Time Elektroonika / Telekommunikatsiooni Inseneride / Inseneridele / Inseneeria Mehaanika / Tehnika Tööstuse / Tootmise

Töö kirjeldus - job description.

Juunior mehhatroonik -  seadmete, masinate hooldustehnik/insener SAKSAMAALE.

Kas Te soovite liituda maailmatasemel tööstuse hooldus meeskonnaga SAKSAMAAL?  Kas soovite alustada oma inseneri praktilist karjääri tööstuste automatiseerimises? Otsite väljakutseid, soovite õppida, areneda, saavutada?

Siin on pakkumine Teile - JOT Saksamaa üksusse mehhatrooniku ametikohale, kelle tööülesanneteks on tootmis liinide, masinate ja test seadmete häälestamine/seadistamine; seadmete, masinate korralise hoolduse teostamine; erakorraline masinate remont jne.

TÖÖKOHALE SOBIVAD, HEA TEHNIKA TAIBUGA, VASTAVA ERIALA KOOLI JUST LÄBINUD, VÄIKESE TÖÖKOGEMUSEGA ALUSTAJAD. Praktikakoht läbiräägitav.

Nõudmised:

  • Mehhatroonika ja/või mehaanika ja/või automaatika haridus
  • Töökogemus masinate, seadmete, liinide hooldusest
  • INGLISE ja eesti keele oskused
  • IT ja vajalike tarkvarade kasutusoskused
  • Innovatiivsus, iseseisvus, väga hea tehniline taip, hea suhtlus oskus

     Kasuks tuleb:

  • töökogemused mehhatroonikuna, hooldustehnikuna või hooldusinsenerina

Pakume:

  • Võimalust töötada rahvusvahelises keskkonnas ja areneda innovatiivses ettevõttes.
  • Sobivusel pikaajalist töösuhet, karjääri maailma tasemel automatiseerimise firmas
  • Vastavalt seadustele komandeeringu tasusid, tasuta elamist, töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele

Info: peeter.simson@barona.ee +37256223001

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

Mehhatroonik, automaatik, elektroonik, mehaanik, tehnik, hooldustehnik, hooldus mehaanik

Pilt - Picture

Soovin kandideerida