21 Aug, 2019

Aldermani väravate ja automaatika hooldustehnik paigaldaja

€1,200 - €5,000 kuus
  • Alderman 4 Trading OÜ
  • Tallinn, Estonia
Täisajaga - Full Time Noortele sobib ka Ehituse / Kinnisvara Elektrik / Elektrikute / Elektrikutele Keevitaja / Keevitajate / Keevitajatele Müügitöö / Müügi / Müük Tööstuse / Tootmise

Töö kirjeldus - job description.

Aldermani moto: "Ilusad asjad algavad Aldermanist"

Pakume ainsana Eestis ning Skandinaaviamaades eksklusiivseid, rätsepatööna valmivaid ja kuni 10-aastase garantiiga väravaid ning automaatikat.

Alderman 4 Trading emafirma toob maale Krinneri kruvivundamente ja pakub tipptasemel kuni 7-aastase garantiiga massaazitoole.

Otsime oma tiimi uut, aktiivset, värskete mõtetega liiget, kes sarnaselt meiega soovib leida klientide jaoks parimaid lahendusi ja võtta vastutust töö tulemuse eest. Eeldame, et uus liige tunneb kutsumust töötada paigaldusvaldkonnas pikaajaliselt, ta naudib tööd erinevate klientidega, sh. välismaalastega, talle meeldib paigaldada ilusaid väravaid, eksklusiivseid sepispiirdeid ja eriti töökindlat väravaautomaatikat ning ta soovib anda omapoolse panuse meie elukeskkonna kenamaks muutmiseks.

 Paigaldustehnik (Eestis ja Soomes)

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda särasilmset, aktiivset ja loomingulist paigaldajat, kes mõtleb “kastist välja” ning kelle igapäevasteks tööülesanneteks on väravate, piirete, tõkkepuude ja väravaautomaatika paigaldus ning hooldus. Töö väljakutsuvamaks osaks on võimalus tegelda ainulaadsete tehniliste lahenduste loomisega, osaleda messidel ning laatadel, suhelda välisklientidega erinevates riikides ning anda oma panus klientide rahulolu tõstmisse.

Uus tiimi liige saab ka võimaluse osaleda Krinneri kruvivundamentide paigaldusel ja väravate erilahenduste loomisel, samuti massaazitoolide hoolduses.

Nõudmised kandidaadile

Ametikoha alustalaks on täpsus, korrektsus, lubadustest kinnipidamine, hea stressitaluvus, leidlikkus erinevate tehniliste küsimuste lahendamisel, tehniline taip, soov suhelda paljude väga erinevate inimestega ja motivatsioon paigaldada klientidele pikas perspektiivis parimaid lahendusi. Vajalik on paindlikkus, loovus ja ilumeel, perfektne keevitusoskus ning autojuhiload. Inglise, vene ja soome keelest peaks kandidaat valdama vähemalt kahte vähemalt algtasemel. Kasuks tuleb soov ja võimalus käia lähetustel kodu- ja välisriikides ning eelnev töökogemus sarnasel ametikohal.

Töö tulemuslikkusele aitavad kaasa tugevad tehnilised baasteadmised, hea orienteerumine füüsikas ja elektri/elektroonika tundmine.

Ettevõte pakub

pidevat arenguvõimalust, soovi korral suuremat vastutust ja tõusu karjääriredelil vastavalt valmisolekule ning töö tulemustele (paigaldaja->paigaldusmeister->projektijuht või paigaldusjuht koos oma tiimi kujundamise võimalusega). Igal astmel kaasnevad lisaks palgatõusule ja suuremale vastutusele erinevad lisahüved (kaasa arvatud ametiauto või isikliku auto kasutamise kompensatsioon). Töötasu koosneb põhipalgast (800...1200.-) ja tulemustasust sellelt osalt, mis ületab minimaalset paigaldustööde mahtu. Tulemustasul ülemine piir puudub: suurepärase paigaldustööga on võimalik teenida mitmekordselt põhipalka ületav summa, samuti on võimalik teenida lisatasu müügitööga, pakkudes tellijatele lisavõimalusi, täiendavaid tooteid ja erilahendusi.

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

väravaautomaatika, hooldus, paigaldus, tiibväravad, liugväravad, sepispiirded, krinnerid, massaazhitoolid, Eestis, Soomes

Pilt - Picture

Soovin kandideerida