24 Aug, 2019

Katusepaigaldaja / töödejuhataja Soome

€1,500 - €3,000 kuus
  • Superb Invest OÜ
  • Finland
Täisajaga - Full Time Ehituse / Kinnisvara Ehituse Objektijuht / Objektijuhile / Objektijuhtidele Juhtimise / Inimeste juhtimise Objektijuhtimine / Objektijuht / Objektijuhtide

Töö kirjeldus - job description.

Pakume tööd plekk-katusepaigaldajale (Ruukki) Soomes aastaringselt, kelle tööülesandeks on katuste ehitamine ja renoveerimine. Töö käigus tuleb kokku puutuda vanade katusematerjalide eemaldamisega, profiilpleki paigaldusega ja lihtsamate plekksepa töödega.

Nõudmised kandidaadile

  •  VAJALIK eelnev töökogemus ehitusalal
  •  kohusetundlikkust, täpsust ja kiiret taipu
  •  iseseisev töötamise oskus antud alal
  •  kõrgustaluvus
  •  kasuks tuleb juhilubade olemasolu ja soome keele oskus

Ettevõte pakub

  •  pakub häid töötingimusi, ning regulaarset tööd
  •  kiirele õppijale väljaõpet tööle asumisel ning oskuste arendamist töö käigus
  •  firma transporti
  •  konkurentsivõimelist ja heade töö tulemuste puhul väga korralikku töötasu
  •  firma tööriideid ja isikukaitsevahendeid
  •  painduvat tööaega (3 nädalat tööl ja 2 vaba, võimalik töötada ka nädalavahetustel)
  •  elamiskulude katmist Soomes

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

katusepaigaldaja, katusetöö, katusepaigaldus, katusepaigaldaja, ehitus, Soome, tööde juhataja

Ametid - Occupations

Roofing

Pilt - Picture

Soovin kandideerida