Online Counter
06 Sep, 2019

Tisler Rannamõisas

€1,465 - €2,205 kuus
  • Aruut OÜ
  • Tammi tee 56, Rannamõisa, Harju County, Estonia
Täisajaga - Full Time Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Muud Tööstuse / Tootmise Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Pakume tööd kogemustega

MÖÖBLITISLERILE.

Tööülesanded:

  • Tööks on eritellimusmööbli valmistamine, vajadusel ka paigaldus.
  • Mööblidetailide lahtilõikus, kantimine ning töötlemine positsioonpinkidel vastavalt tööjoonistele
  • Toodete montaazh, pakendamine ja markeerimine vastavalt spetsifikatsioonile
  • Vajadusel, mööbli paigaldus objektil

    Nõudmised kandidaadile (eeldused):

  • Eelnevat töökogemust mööblitislerina ja huvi mööblivaldkonna vastu
  • Mööblitootmise tehnoloogia ja tööpõhimõtete tundmist
  • Oskust töötada formaatsael, kandiliinil ja positsioonpinkidel. Tõstuki juhtimise oskus on kasuks
  • Tehniliste jooniste lugemise oskust
  • Korrektstust töösse suhtumisel, tehnilist taipu ja leidlikkust
  • Täpsust ausust ja kohesetundlikkust
  • Võimet pühenduda ja osaleda meeskonnatöös
  • Eesti keele oskust suhtlustasandil

    Ettevõte pakub:

  • Huvitavat tööd ja tööalaseid väljakutseid
  • Tööle väärilist tasu 1200-1700€ kätte/neto.

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

Tisler, Mööblitisler

Ametid - Occupations

Carpentry-Framing

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Pilt 3 - Picture 3

Soovin kandideerida