Online Counter
13 Sep, 2019

Darba piedāvājums Latvijā | NOSLĒPUMAINO KLIENTU

€10.00 - €50.00 tunnis
  • Helion Market Research CVBA
  • Riga, Latvia
Muu lepinguline - Contractor Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss A bit of work - lühike tööots 1 tunnist mõne nädalani. Kaubandus Muud Ostmine / Ostujuht / Ostujuhtide

Töö kirjeldus - job description.

Darba piedāvājums Latvijā | NOSLĒPUMAINO KLIENTU Mystery Shopper

Kļūstiet par

noslēpumaino klientu

uzņēmumā Helion Research
Kas mēs esam?

Helion Research ir inovatīvs starptautisks tirgus izpētes uzņēmums, kas specializējas klientu apkalpošanas kvalitātes vērtēšanā, izmantojot noslēpumainā klienta metodi. Kopā ar saviem noslēpumainajiem klientiem visā pasaulē mēs tiecamies nodrošināt kvalitatīvu izpēti visdažādākajās nozarēs ietekmīgu uzņēmumu interesēs. Tādēļ mēs vienmēr aktīvi meklējam enerģiskus un motivētus cilvēkus, kuri vēlas pievienoties mūsu Helion Research noslēpumainos klientu komandai!

KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

  • Interesantus projektus prominentos veikalos.
  • Godīgu atalgojumu atbilstoši paveiktajam darbam.
  • Iespēju izvēlēties, kādos projektos iesaistīties.

MŪSU PRASĪBAS

  • Teicamas angļu valodas zināšanas.
  • Uzticamība un vērīgums.
  • Labas komunikācijas prasmes.

Vai esam jūs ieinteresējuši?

Reģistrējieties mūsu tīmekļa vietnē bez maksas un saistībām:

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

Darba piedāvājums Latvijā | Mystery Shopper, Riga, NOSLĒPUMAINO klientu

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Pilt 3 - Picture 3

Soovin kandideerida