Online Counter
12 Sep, 2019

KLIENDITOE NÕUSTAJA Tallinn (Luminor)

  • Luminor Bank AS
  • Tallinn, Estonia
Täisajaga - Full Time Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Assisteerimise / Administreerimise Finants / Kindlustuse / Panganduse / Raamatupidamise Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Klienditoe nõustaja

Tööülesanded

  • klientide nõustamine panga toodete ja teenuste osas
  • kliendile sobivaima lahenduse leidmine
  • panga toodete ja teenuste müük

Nõudmised kandidaadile

  • hea suhtlemisoskus ning rõõmus meel
  • täpsus, julgus ja koostöövalmidus
  • väga hea eesti ja vene keele oskus ning hea inglise keele oskus

Omalt poolt pakume

  • arenevat ja positiivset töökeskkonda
  • sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • stabiilset töötasu ja motivatsioonipaketti
  • häid enesetäiendamise võimalusi

Lisainformatsioon

  • Tööaeg - töö toimub graafiku alusel. Tööpäeva pikkus on 8 tundi.

Ametid - Occupations

General-Other: Customer Support-Client Care

Pilt - Picture

Soovin kandideerida