Online Counter
09 Sep, 2019

Lihalõikaja Rannarootsi Lihatööstusesse Kirimäel

  • AS Rannarootsi Lihatööstus
  • Kirimäe, Lääne County, Estonia
Täisajaga - Full Time Tööotsijale 45 pluss Abitöö | Lihttöö Ladu / Logistika / Transpordi Muud Tööstuse / Tootmise Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Tööülesanded:
• Searümpade konditustamine lähtudes tootmisplaanist
• Tootmisüksuse kindlustamine kvaliteetse toorainega
• Tooraine mahalaadimine

Ootused kandidaadile:
• Füüsiline vastupidavus
• Kohusetundlikkus, püsivus ja täpsus
• Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud valdkonnas

Meie pakume:
• Kohapealset väljaõpet
• Tööaega P-N 6:00-14:30
• Töövahendeid ja tööriideid
• Erinevaid sportimisvõimalusi
• Töötulemustest sõltuvat ja konkurentsivõimelist töötasu
• Tasuta transporti Haapsalust, Taeblast, Paliverest, Martnast

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

lihalõikaja, tootmine, tootmistööline, lihatööstus, liha

Pilt - Picture

Soovin kandideerida