Online Counter
14 Sep, 2019

Teede projekteerija Tallinn (YIT)

€1,200 - €2,200 kuus
  • YIT Eesti AS
  • Tallinn, Estonia
Täisajaga - Full Time Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Arhitektuuri / Disaini Ehituse / Kinnisvara Muud Projekteerimine / Projekteerimise / Projektijuhtimise

Töö kirjeldus - job description.

TEEDE PROJEKTEERIJA TÖÖPAKKUMINE TALLINNAS

Sul on soov ja julgus lüüa kaasa uue elukeskkonna ehitamisel ning otsid vaheldusrikast tööd?

OTSIME OMA MEESKONDA ASJALIKKU JA TULEMUSELE ORIENTEERITUD TEEDE PROJEKTEERIJAT

Teede projekteerija tegeleb teede, tänavate, platside ja väljakute projekteerimisega. Koostab ehitusaegseid liikluskorraldusskeeme, jooniseid, seletuskirju ja kooskõlastab projekte. Töö on mitmekesine ja vaheldusrikas

NÕUDMISED KANDIDAADILE

• Erialane kõrgharidus või selle omandamine

• Projekteerimistarkvara ( AutoCAD, Civil 3D) kasutamisoskus

• Hea eesti keele oskus kõnes ja kirjas

• Oskus aega planeerida

• B-kategooria juhilubade olemasolu

ETTEVÕTE PAKUB

Pika ajalooga edukas rahvusvaheline ettevõte pakub kaasaegseid töötingimusi, arenemisvõimalusi, täiendkoolitusi. Töötajale mõeldud motivatsioonipakett sisaldab igakuist sporditoetust, erinevaid meeskonnaüritusi ja palju muud.

Palgavahemik olenevalt töökogemusest ja kvalifikatsioonist: 1200-2200 EUR kuus bruto

Töötamise asukoht: Tallinn

Märksõnad: projekteerija, projekteerimine, teedeprojekteerija, teedeehitus, teed

Ametid - Occupations

General-Other: Creative-Design, CAD-Drafting

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Pilt 3 - Picture 3

YouTube Video link - Videotöökuulutus

Soovin kandideerida