Online Counter
17 Oct, 2019

Konstruktor-tehnoloog kaugtöö võimalusega

€1,300 - €2,200 kuus
  • Vilmech OÜ
  • Kaugtöö (Viljandi linn, Viljandi County, Estonia)
Täisajaga - Full Time Inseneride / Inseneridele / Inseneeria Kodukontor / Kodukontori / Kodukontoris Mehaanika / Tehnika Projekteerimine / Projekteerimise / Projektijuhtimise Robootika Tööstuse / Tootmise

Töö kirjeldus - job description.

Konstruktor-tehnoloog (kaugtöö võimalus)

Vilmech ootab oma meeskonnaga liituma inseneri/konstruktor-tehnoloogi, kes soovib osa saada mitmekesisest tööst ning panustada uute lahenduste välja töötamisse. Meie klientideks on Eesti, Soome, Norra ja Saksamaa tööstusettevõtted.

Tööülesanded

  • CAD projekteerimine
  • Tööjooniste vormistamine
  • Tootmise tehnoloogiate väljatöötamine
  • Mehaaniliste lahenduste väljatöötamine

Nõudmised kandidaadile

  • Erialased teadmised mehaanika-ja metallitöö valdkonnas
  • CAD tarkvara kasutamise oskus (soovitavalt Solidworks)
  • Eesti keele oskus min. A2 tasemel

Kasuks tuleb

  • Kogemus masinaehitus, mehaanika ja/või metallitöö valdkonnas
  • Töökogemus mehaanika või metallitööstuse tehnoloogina
  • Mehaanikasõlmede projekteerimiskogemus.
  • Solidworks kasutamise oskus professionaalsel tasemel
  • Erialane haridus
  • Inglise ja vene keele oskus (või mõne muu keele oskus)

Omalt poolt pakume

  • Paindlikku töögraafikut
  • Kaugtöö võimalust
  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas ettevõttes
  • Erialaseid koolitusi
  • Messikülastusi
  • Võimalust külastada erinevaid tööstusettevõtteid nii Eestis kui välismaal

Lisainformatsioon

Huvi korral palun saatke oma CV ning motivatsioonikiri või video aadresslie andero@vilmech.eu

Tööle asumise aeg:  nii pea kui võimalik

Märksõnad: tehnoloog, tootearendus, joonestamine, tehniline joonestamine, mehaanika, masinaehitus, projekteerimine, CAD insener, insener, konstruktor, 3D modelleerimine, CAD modelleerimine, CAD joonestamine, R&D, T&A,

Ametid - Occupations

Work at Home, Industrial Design, Industrial-Manufacturing Engineering, Mechanical Engineering, New Product R&D

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Soovin kandideerida