Online Counter
20 Sep, 2019

Klienditeenindaja Võrus (Kohvik Taevas) #kohviktaevas

€600 - €800 kuus
  • Aspic OÜ "Taevas" kohvik Võrus #kohviktaevas
  • Katariina allee 6b, Võru, Võru County, Estonia
Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Restorani / Restoran / Restoranitöö Toitlustuse Turismi / Hotellinduse

Töö kirjeldus - job description.

Tööpakkumine | KLIENDITEENINDAJA Võrus #kohviktaevas

Tööülesanded

  • klientide sõbralik,kiire ja täpne teenindamine
  • jookide valmistamine (kohvi,kokteilid jne.)
  • kaupade vastuvõtt ja tellimine
  • töökoha koristamine ja korrashoid

Nõudmised kandidaadile

  • soovitav eelnev töökogemus
  • iseseisev mõtlemis- ja tegutsemisoskus
  • meeskonnatööle orienteeritus
  • hea pingetaluvus
  • kohusetundlikkus
  • positiivne ellusuhtumine ja sõbralikkus

 Omalt poolt pakume

  • arenguvõimalust
  • häid töötingimusi
  • paindlikku töögraafikut

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Nõutud töökogemus: 0-2 aastat

Tööaeg: täistööaeg,osaline tööaeg, vahetustega

Märksõnad: Klienditeenindaja, kelner-ettekandja, baaridaam-baarmen, Võrus

Ametid - Occupations

Food & Beverage Serving, General-Other: Food Services

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Pilt 3 - Picture 3

Soovin kandideerida