Online Counter
12 Oct, 2019

Kokk

€685 nädalas
  • Euro Work OÜ
  • reisparvlaev "Viking XPRS"
A bit of work - lühike tööots 1 tunnist mõne nädalani. Abitöö | Lihttöö Hooajalised / Hooajatöö / Hooajalised tööd / Ajutine töö Kokk / Peakokk / Abikokk Merenduse / Kalanduse Restorani / Restoran / Restoranitöö

Töö kirjeldus - job description.

Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale m/s "Viking XPRS"  kööki kogemustega Kokkasid, kes töötaksid tähtajaliste töötlepingute alusel etteantud lühiajaliste perioodide kaupa.

Kui sulle meeldib töötada meeskonnas, oled sõbralik ja rõõmsameelne ning valdad suhtlustasemel inglise keelt, siis ootame sind kandideerima reisiparvlaev Viking XPRS'i töökasse laevaperre!

Nõudmised kandidaadile:

  •  eelnevat töökogemust kokana
  •  inglise keele valdamine suhtlustasemel
  •  kiire kohanemisvõime, paindlikkus ja hea pingetaluvus
  •  korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel

Pakume:

  • tööd graafiku alusel (ühe nädala kaupa või ka lühemad perioodid)
  • töövahetuse ajal toitlustust ja majutust laevas
  • motiveerivat töötasu ja ettevõtte poolseid soodustusi

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

Kokk, Cook, köök, köögi, kitchen

Pilt - Picture

Soovin kandideerida