Online Counter
07 Oct, 2019

LAO- JA VÄLITÖÖLINE

€1,200 kuus
  • Hansaplant Hulgi OÜ
  • Kangru tee 19, Vaela, Harju County, Estonia
Täisajaga - Full Time Kaubandus Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Ladu / Logistika / Transpordi Mehaanika / Tehnika

Töö kirjeldus - job description.

laojav_lit_line.jpg

Tööülesanded

  • Saabuvate kaupade mahalaadimine ja korrektne ladustamine;
  • Väljaminevate kaupade komplekteerimine ja pealelaadimine;
  • Müügikohtade täitmine laokaupadega;
  • Heakorra- ja hooldustööd

Nõudmised kandidaadile

  • Oled positiivse ellusuhtumisega, teotahteline ja kohusetundlik;
  • Sa oled hea tehnilise taibuga;
  • Oled valmis tegema ka rasket füüsilist pingutust nõudvat tööd;
  • Sul on laaduri ja tõstuki kasutamise kogemus;
  • Sa ei karda päikest, tuult, vihma ega lörtsi;
  • Oskad töötada meeskonnas;
  • Oled valmis töötama graafiku alusel (sealhulgas ka nädalavahetustel ja pühade ajal).

Omalt poolt pakume

  • Põnevat ja rutiinivaba tööd;
  • Inspireerivat ja pidevalt muutuvat rohelist töökeskkonda;
  • Ambitsioonikat ja toetavat meeskonda;
  • Stabiilset sissetulekut

Soovin kandideerida