Online Counter
23 Oct, 2019

KONTSEPTSIOONIJUHT

  • Hansaplant Hulgi OÜ
  • Kangru tee 19, Vaela, Harju County, Estonia
Täisajaga - Full Time Arhitektuuri / Disaini Juhtimise / Inimeste juhtimise Kaubandus Meedia / Loomemajanduse / Tõlkimise Müügitöö / Müügi / Müük

Töö kirjeldus - job description.

kontseptsioonijuht.png

Tööülesanded

  • Pikaajaliste sisekujunduslike strateegiate väljatöötamine
  • Iganädalaste väljapanekute uuendamine
  • Loovate ideede toomine aianduskeskusesse
  • Kokkulepitud plaanide elluviimine

Nõudmised kandidaadile

  • Sul on arusaam kaubanduse põhimõtetest
  • Sul on väga hea stiilitunnetus ja loovus
  • Sul on soov õppida aianduskeskuse väljapanekute eripärasid
  • Tunned suurt huvi aianduse vastu

Omalt poolt pakume

  • Ülipõnevat rutiinivaba tööd
  • Inspireerivat ja pidevalt muutuvat rohelist töökeskkonda
  • Ambitsioonikat ja toetavat meeskonda
  • Palju võimalusi enesearenguks (nii sisekujundus- kui ka aiandusalaselt)
  • Stabiilset sissetulekut

Soovin kandideerida