Online Counter
25 Sep, 2019

TOALILLEDE MÜÜGISPETSIALIST

€900 aastas
  • Hansaplant Hulgi OÜ
  • Kangru tee 19, Vaela, Harju County, Estonia
Täisajaga - Full Time Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Müügitöö / Müügi / Müük

Töö kirjeldus - job description.

12.jpg

Tööülesanded

  • Kas Sulle meeldivad lilled ja tunned end taimemaailmas koduselt?
  • Kas Sulle meeldib suhelda ning läbi oskusliku müügitöö tuua inimeste ellu ja tubadesse rohelust ning värve?
  • Klientide nõustamine;
  • Taimede väljapanekute kujundamine ja nende müügieelne hooldamine;

Nõudmised kandidaadile

  • Sulle meeldib inimestega suhelda, neile nõu anda ja uusi tooteid tutvustada;
  • Sul on head teadmised taimemaailmast;
  • Räägid vabalt eesti keeles ja suhtlustasandil vene keeles.
  • Oled valmis töötama graafiku alusel (sealhulgas ka nädalavahetustel ja pühade ajal).

Omalt poolt pakume

  • Huvitavat, loovat ja arendavat tööd aiandusvaldkonna tippettevõttes;
  • Inspireeriv ja pidevalt muutuvat rohelist töökeskkonda;
  • Ambitsioonikat ja toetavat meeskonda;
  • Stabiilset sissetulekut;
  • Tasuta transporti Tallinna kesklinnast tööle ja tagasi.

Soovin kandideerida