Online Counter
07 Oct, 2019

KĻŪSTIET PAR NOSLĒPUMAINO KLIENTU UZŅĒMUMĀ HELION RESEARCH Latvia

€10.00 - €50.00 tunnis
  • Helion Market Research CVBA
  • Riga, Latvia
Muu lepinguline - Contractor Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss A bit of work - lühike tööots 1 tunnist mõne nädalani. Kaubandus Ostmine / Ostujuht / Ostujuhtide Turunduse / Reklaami / PR

Töö kirjeldus - job description.

KĻŪSTIET PAR  NOSLĒPUMAINO KLIENTU UZŅĒMUMĀ HELION RESEARCH Latvia

Kas mēs esam?

Helion Research ir inovatīvs starptautisks tirgus izpētes uzņēmums, kas specializējas klientu apkalpošanas kvalitātes vērtēšanā, izmantojot noslēpumainā klienta metodi. Kopā ar saviem noslēpumainajiem klientiem visā pasaulē mēs tiecamies nodrošināt kvalitatīvu izpēti visdažādākajās nozarēs ietekmīgu uzņēmumu interesēs. Tādēļ mēs vienmēr aktīvi meklējam enerģiskus un motivētus cilvēkus, kuri vēlas pievienoties mūsu Helion Research noslēpumainos klientu komandai!

KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

  • Interesantus projektus prominentos veikalos.
  • Godīgu atalgojumu atbilstoši paveiktajam darbam.
  • Iespēju izvēlēties, kādos projektos iesaistīties.

MŪSU PRASĪBAS

  • Teicamas angļu valodas zināšanas.
  • Uzticamība un vērīgums.
  • Labas komunikācijas prasmes.

Vai esam jūs ieinteresējuši?

Reģistrējieties mūsu tīmekļa vietnē bez maksas un saistībām:

Mystery Shopper in Latvia

Ametid - Occupations

Other

Pilt - Picture

Soovin kandideerida