Online Counter
20 Oct, 2019

Müüriladuja Helsinkis teeni kuni 25€/tund

€16.00 - €25.00 tunnis
  • Nordic Talent Capital
  • Helsinki, Finland
Hooajaline või ajutine - Seasonal Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Ehituse / Kinnisvara Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Seoses töömahu suurenemisega vajatakse lisanduvat tööjõudu Soomes müüriladujate meeskonda! (maja välisfassaadi kivide puhtavuugi ladumine)

Nõudmised kandidaadile:

  • Vajalik on Soome isikukood (Henkilö tunnus), maksunumber (Vero number) ja tööohutuskaart (Työturvallisuuskortti)
  • Eelnev kogemus puhtavuugi ladumisel.
  • Pakume ka  ALLTÖÖVÕTU VÕIMALUST ETTEVÕTTELE!
  • Suureks kasuks on B-kategooria juhtimisõigus

Tööandja poolt:

  • Abi sobiva elukoha leidmisel
  • Tugev ja konkurentsivõimeline palk. (Antud töö puhul ruutmeetri arvestus!)
  • Sõbralik ja toetav töökollektiiv.
  • Ületundide tegemise võimalus.
  • Vajadusel abi tervisekindlustuse ning töötamiseks vajaliku dokumentatsiooni korda ajamisel

Lisainfo: indrek@ntcapital.ee; +37253485591

Jälgi meid ka Facebookis.

Märksõnad: Müüri ladumine, fassaad, ehitus, üldehitus, müürsepp, Helsinki, müüriladumine, puhas vuuk, töö, otsin tööd, pakun tööd, job offer, job, construction, building, finland, soome, palk,

Ametid - Occupations

Building-Construction Inspection, Concrete and Masonry, General-Other: Construction-Skilled Trades, Sheetrock-Plastering

Pilt - Picture

Soovin kandideerida