Online Counter
11 Oct, 2019

Betoonelementide valmistaja Soome

  • Carefin OÜ
  • Finland
Täisajaga - Full Time Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Ehituse / Kinnisvara Tööstuse / Tootmise Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega betoonelemendi valmistajale pidevalt kasvavasse Helsingi läheduses asuvasse Soome betoonitehasesse.
Töö ülesandeks on erinevate betoonelementide valmistamine vastavalt joonisele – vormi paigaldamisest kuni betooni valamise ja tihendamiseni välja.

Nõudmised kandidaadile

- Jooniste lugemise oskus
- Töökogemus betoonelementide valmistamisel
- Euroopa pass
- Inglise või vene keele oskus suhtlustasandil
- Täpsus, kohuhsetundlikkus, töötahe!
- Kasuks tuleb:
o Oma auto kasutamise võimalus
o Soome keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

- Stabiilset ja pikaajalist tööd
- Vahetustega tööd
- Igakuist tähtajal tasutud palka
- Omapoolset majutust
- Laevapiletite kompensatsiooni
- Tööriideid
- Kindlustust
- Soome maksude korvamist
- Pidevat tuge dokumentide korda ajamiseks ja jooksvate küsimuste korral
- Kohapeal jõusaali kasutamise võimalus

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

betoonelemendi valmistaja, betoon, tootmine, tööstus, armatuur, armeerimine, betoonelementide valmistaja

Soovin kandideerida