Website Online Counter
02 Nov, 2019

Klienditeenindaja Womaxi`s Ülemistes

€800 - €1,000 kuus
  • Estmax OÜ "WOMAXI Tallinn"
  • Ülemiste keskus, Suur-Sõjamäe, Tallinn, Estonia
Täisajaga - Full Time Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Mood / Rõivakaubandus / Ilu Müügitöö / Müügi / Müük

Töö kirjeldus - job description.

KLIENDITEENINDAJA

Põhilised tööülesanded on:

  • Klientide vajaduste väljaselgitamine ning klientide sõbralik teenindamine ja nõustamine.
  • Kauba vastu võtmine, kontrollimine, kauba esinduslik väljapanek ja müük.
  • Müügisaali korrashoid, et kauplus oleks puhas ja meeldiv meie klientidele.

Nõudmised kandidaadile:

  • Valmisolek aktiivseks müügitööks.
  • Hea suhtlemisoskus eesti ja vene keeles.
  • Rõõmsat ellusuhtumist, aktiivsust, korrektsust, head pingetaluvust, oskus üksinda töötada.
  • Meeldib abistada ja nõustada kliente.
  • Ausust, täpsust ja vastutust.

Pakume lisaks palgale ja palga lisale:

  • kaupluse soodustusi

Märksõnad: Klienditeenindaja, Womaxi, Womaxi müügikonsultant, nõuandlik müük

Ametid - Occupations

Field Sales, Retail-Counter Sales and Cashier, Sales Support-Assistance

Pilt - Picture

Soovin kandideerida