Site Online Counter
18 Nov, 2019

MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA reisilaevale "VIKING XPRS"

  • Euro Work OÜ
  • Eesti
Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time   Kaubandus Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Lisatöö Merenduse / Kalanduse Müügitöö / Müügi / Müük Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Otsime Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale <b>m/s "Viking XPRS"</b>  laeva kauplustesse müüja-klienditeenindajaid.

Nõudmised kandidaadile:

  • inglise ja soome keele valdamine suhtlustasemel
  • kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvus
  • korrektsus ja täpsus tööülesannete täitmisel
  • vanust vähemalt 21 aastat

Kasuks tuleb kehtivate meredokumentide olemasolu!

Omalt poolt pakume:

  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • majutust ja toitlustust laevas

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

Müük, müüja, kauplus, tax free, shop, myymälä, sales, laev, laiva, ship, ferry

Pilt - Picture

Soovin kandideerida