Site Online Counter
18 Nov, 2019

VANEMMOTORIST reisilaevale "VIKING XPRS"

  • Euro Work OÜ
  • Eesti
Täisajaga või osalise ajaga - Full Time or Part Time   Inseneride / Inseneridele / Inseneeria Mehaanika / Tehnika Merenduse / Kalanduse Muud Santehnik / Torulukksepp / Santehnikute tööpakkumised Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Otsime vanemmotoristi Tallinn-Helsingi liinil sõitvale reisiparvlaevale "Viking XPRS" kelle peamisteks ülesanneteks on laeva peamootorite, abimootorite, abimehhanismide ja süsteemide ekspluatatsioon, hooldamine ja remonditööd, samuti laeva punkerdamisega seotud tööd.

Nõudmised kandidaadile:

  • varasemat kogemust motoristina vähemalt 2 aastat (soovitavalt reisilaeval)
  • laevamotoristi kutsetunnistus (STCW III/5) või vahimehaaniku diplom
  • rahvusvahelisel liinil sõitval reisiparvlaeval töötamiseks vajalike meredokumentide olemasolu
  • eesti ja inglise keele oskust  heal tasemel

Omalt poolt pakume:

  • motiveerivat töötasu
  • sõbralikku töökollektiivi
  • kaasaegseid töötingimusi usaldusväärses ettevõttes
  • ettevõttes kehtivaid soodustusi
  • majutust ja toitlustust laevas

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

Motorist, mehaanik, motorman, engineer, ship, ferry, engine, masin

Ametid - Occupations

Electrical-Electronics Engineering, General-Other: Engineering, Mechanical Engineering

Pilt - Picture

Soovin kandideerida