04 Dec, 2019

Ettekandja / Kelner / Soome.

€14.00 - €18.00 tunnis
  • D&D Invest tööpakkumised
  • Soome.
Noortele sobib ka Tööotsijale 45 pluss Klienditeeninduse / Klienditeenindus / Klienditeenindaja Restorani / Restoran / Restoranitöö Toitlustuse Tööpakkumised Töö Tööd

Töö kirjeldus - job description.

Otsime ettekandjat / kelnerit Põhja-Soome.
Tegemist on tavapärase teenindustööga restoranis. (kogenud a la carte ettekandjatele ja kelneritele)
Brutopalk: Alates +14,00 EUR tunnis
Kui tööline teeb pühapäeval tööd, siis makstakse iga töötatud tunni eest lisaks tavapalgale 100% suurune hüvitis.
Lisainfo palga kohta: vastavalt Soome kollektiivlepingule

Nõudmised kandidaadile
• Varasem töökogemus hotelli restoranis vähemalt 1-2 aastat
• Iseseisvus ja positiivne ellusuhtumine
• Inglise keele oskus, soome keele oskus tuleb kasuks

Ettevõte pakub
• Pakume suurepärast võimalust eneseteostuseks välismaal
• Ametlikku lepingut Soome firmaga
• Kindlat töötasu vastavalt Soome kollektiivlepingutele
• Aitame elamispinna hankimisel

D&D Invest
Helsinki Finland.
www.scandinavianjob24.com
info@scandinavianjob24.com
+358 400 862837

Ametid - Occupations

Food & Beverage Serving, General-Other: Food Services

Pilt - Picture

Pilt 2 - Picture 2

Soovin kandideerida