28 Mar, 2020

Tehnovõrkude insener planeerija

  • Pärnu Linnavalitsus
  • Pärnu, Pärnu County, Estonia
Täisajaga - Full Time   Tööotsijale 45 pluss Avaliku sektori tööpakkumised Inseneride / Inseneridele / Inseneeria Mehaanika / Tehnika

Töö kirjeldus - job description.

Pärnu Linnavalitsus otsib oma meeskonda tehnovõrkude insener-planeerijat.

Ametniku peamisteks tööülesanneteks on Pärnu linna tehnilisest infrastruktuurist tervikliku ülevaate omamine, tehnovõrkude ja -rajatiste arenguga seotud küsimuste lahendamine ja planeerimine.

Nõudmised kandidaadile:

» erialane kõrg- või eriharidus

» planeerimistegevust ja tehnilise infrastruktuuri arengut reguleeriva seadusandluse tundmine»

» projektide ja planeeringute lugemisoskus;

» väga hea koostöö-, suhtlemis- ja väljendusoskus;

» algatus-, otsustus- ja vastutusvõime;

» iseseisvus, pingetaluvus, täpsus ja kohusetunne;

» hea arvutikasutamise oskus.

Kasuks tuleb:

» teid ja tehnovõrkusid käsitlevate projekteerimisnormide ning standardite tundmine;

» joonestamise tarkvara (CAD) kasutamise oskus;

» eelnev erialane töökogemus.

Omalt poolt pakume:

» erialaselt huvitavat ja vastutusrikast tööd

» eneseteostamise ja täiendamise võimalust antud valdkonnas

» 35 kalendripäeva puhkust

Motivatsioonikiri ja elulookirjeldus saata hiljemalt 1. mail 2020 Pärnu linnavalitsuse e-posti aadressile personal@parnu.ee Märgusõna ”tehnovõrkude insener-planeerija ” Info telefonil 444 8322

Märksõnad, millega märksõnaotsija Teie kuulutuse leidma peaks - lisage nii (üksteise järel, koma ja tühik): köögiabiline, abiline köögis, köögitööline, köögiabi

insener, tehnovõrk

Pilt - Picture

Soovin kandideerida